Léto, lásky čas…

26. 7. 2019
Selina

Přemýšlím o lásce. Všichni vnímáme, že v létě se naše láska rozproudí o to více, čím více svítí slunce, ptáci si lehce létají kolem a všude je hodně radosti z krásného období… slunce odráží lásku v nás a ta je pak zřetelnější.

Dokáže člověka vystřelit do Vesmíru, nést jej na peřině bílých oblaků… A pak přijde zkouška, a ne jedna. Přijdou otázky, které dokážou v jednu chvíli navodit pochybnosti a někdy sílu celé lásky snížit na minimum… Ty zkoušky dělá naše mysl, ego chcete-li. Ale proč se nám to děje? Proč si s námi pohrává a proč neustále vymýšlí? Je to jen cesta, přerod v nás, posiluje naši víru v tuto lásku.

Stalo se to i mě. Nedávno, kdy to člověk nečeká… přišla láska, přenádherná, až z toho člověk často dýchat nemohl… Nabrala výšin, vyneslo mě to do Vesmíru a já si plula na vlně lásky. Pak přišla ta zkouška. Vlastně i čištění, které maže staré programy v mé mysli. Přišla ve formě vlastního ega, mysli, která si začala se mnou hrát. Přichází totiž pokaždé, aby vám ukázala dualitu, kterou jste žili předtím, před touto láskou. Je to změna programu ve vyšší program, kde jste schopni bezpodmínečně lásky, takové, kterou chceme zažívat všichni. Zkoušky jsou občas hluboké a nepříjemné, v závislosti na tom, čím větší je vaše láska. Mají vás naučit sebejistotě, že vše je opravdu jak cítím. Že existuje něco vyššího, co nás všechny přesahuje a nedá se to pojmenovat. Učí nás víře, že to, co cítíme je správné a vede nás za dalšími cíli. Láska rozpouští vaše ego, mysl, která nás mate. I mysl potřebuje zažít lásku, jak funguje ve hmotě. Láska dokáže transformovat mysl, kdy se hmota dokáže měnit přesně tak, jak bychom si nikdy nedokázali představit.

Dnes mi má klientka na toto téma odpověděla, že se jí díky lásce změnil život. Jako mladá byla přesvědčena, že láska, kterou cítí, si nemůže nechat ujít a ze Slovenska přišla do Čech, za mužem, kterého miluje. Už třicet let svou lásku vyživuje a nelituje toho, protože ví, že toto ji přineslo další příležitosti a milovat naplno…

Láska moc dobře ví, co dělá. I když je éterická a nedá se popsat, je to to nejvyšší tady na Zemi. Když jste v lásce, držíte se na její vlně, sama vás vede, pomáhá vám řešit zdánlivě neřešitelné a ukazuje cestu, jak dál.

I já jsem pochopila, zkoušky přicházejí stále, každý den. Trvá to dnes však už jen třeba pár minut, nanejvýš hodinu, než svou mysl zpracuji a pokaždé, věřte nebo ne, mě to vynese ještě dál. Nyní jsem ve stavu skoro extáze, z lásky, kterou cítím a posílám dál. Možná přijdou zkoušky další… Už mě ale jen tak něco neporazí. Protože vím, že tohle je jen hra srdce a mysli, která nás posouvá dál. K prožívání té nejvyšší lásky. Bez těchto hlubokých zkoušek by se tyto výšiny určitě neděly. Zahrnuje i sebelásku, která v souvislosti s rozpouštěním ega roste. Je vlastně přestupní stanicí do té nejvyšší lásky. Stačí si to dovolit, dát sobě to nejlepší, co můžeme, jen sobě. Pak láska k tomu druhému je o to intenzivnější a krásnější.

Buďte tedy na vlně lásky, udržte si tu výšku, do které jste byli vyneseni, jinak ji vaše mysl bude tahat dolů. Buďte silní a až přijde taková zkouška, nepanikařte, nadechněte se a podívejte se na to z jiného úhlu, co a proč vás to zasáhlo. Jen tak zjistíte, že to byla vaše mysl, nebo program váš či okolí, který vás ovlivňuje. Vše může být jinak, jen si dovolte projevovat lásku naplno.

Myslím, že láska mezi dvěma lidmi roste úměrně tomu, jak moc dovolíte, aby vás ten druhý posouval dál tím, jak zkouší vaši lásku, ať už je to prožitkem přes ego, zavedením programu do mysli nebo láskyplnou podporou. Hlavně buďte k sobě i k druhému pravdiví, jen tak získá vaše láska na váze a půjde více do hloubky.

Nepřemýšlejte, co bude dál, jak se bude vaše láska vyvíjet, žijte ji a vyživuje stále svou vírou, že je to to nejvyšší, co máte. Prožívejte každý okamžik, jako by vás láska naplnila až po úplný okraj a vy jste jí chtěli obohatit každého, koho potkáte.

Vím, co často prožíváte, kam vás to unáší, dolů či nahoru, co vám to chce říct. Držte se směru svého srdce, to vás povede…

Děkuji všem Mistrům, zdrojům a lidem, kteří mi pomáhají najít tento střed…

Zdravím vás a posílám letní a láskyplný úsměv tak, v jaké vibraci lásky se právě nacházím 😊
Krásné léto 😊

Selina

Okomentuj článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *